Ana Özellikler

Etkinlik
Evlilik hazırlığı sırasında yapacağınız tüm etkinlikleri sitenizden kolaylık ile yayınlayabilirsiniz. Böylece evlilik telaşı sırasında birilerine haber vermeme riskinide ortadan kaldırmış olursunuz.
Etkinlik Katılım Listesi
Eklediğiniz etkinliklerinize kimlerin katılıp katılmayacağınızı ve katılacak kişilerin yanında getireceği misafir sayısı gibi bilgileri edinebilirsiniz. Böylece etkinliğiniz için detaylı bir liste oluşturmuş olursunuz.


Fotoğraf Albümü
Çektiğiniz tüm fotoğraflar için albümler oluşturup, bu albümler ile fotoğraflarınızı sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.
Haberler
Evliliğiniz ile ilgili vermek istediğiniz tüm haberlerinizi yayınlayabilirsiniz. Böylece en kısa sürede tüm yakınlarınıza ve sevdiklerine ulaşabilirsiniz.


Anketler ve Testler
İstediğiniz kadar anket ve test ekleyebilirsiniz. Böylece istediğiniz bir konuda diğer insanların kolaylık ile fikirlerini alabilirsiniz ve sevdiklerinizin sizi ne kadar tanıdığını test edebilirsiniz.
Şifre Koruma
Sayfanıza şifre verebilirsiniz ve sadece şifreyi verdiğinizi kişiler sayfalarınızı gezebilir. Böylece sitenizi sadece arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize özel bir hale getirebilirsiniz.


Diğer Özellikler

Ana Sayfa
Ana sayfanızı kendinize göre düzenleyebilirsiniz.
Şehirde Öneri
Şehir dışından gelen misafirlerinize konaklama, alışveriş merkezleri, eğlence yerleri gibi önerilerinizi yapabilirsiniz.


Hikayemiz
Hikayenizi yazarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.
Teşekkürlerimiz
Teşekkür etmek istediğiniz kişilere sözlerinizi iletebilirsiniz.


Ziyaretçi Defteri
Sitenizi ziyaret edenler tüm sevgi mesajlarını bırakabilirler.
Ailemiz
Aileleriniz hakkında bilgi ve resim ekleyebilirsiniz.


Hediye
Almak istediğiniz hediyelerin listesini oluşturabilir ve listeden hediye seçenleri görebilirsiniz.
Medya
İnternete yüklemiş olduğunuz ( ör: youtube,google video ) videoları gösterebilirsiniz.


Eposta Listesi
Eposta listenize kayıt olmuş kişilere istediğiniz zaman toplu eposta gönderebilirsiniz ve geçmişte gönderdiğiniz epostaları inceleyebilirsiniz.
İletişim
Sizin ile iletişime geçmek isteyenler basit bir formu doldurarak size ulaşabilirler. Gönderilen mesajları mesaj kutusundan takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya Pazarlama Ajansı | Facebook Yarışma Sistemi | Sosyal CRM Medya Takip
Ücretsiz Evlilik Sitesi Yarat  |   Özellikler  |   Paketler  |   Temalar  |   İletişim